امروز: جمعه 30 مهر 1400
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

تحقیق درباره سایر تاسیسات

تحقیق درباره سایر تاسیسات دسته: سایر گروه های فنی مهندسی
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 84 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 32

سیستم هوای فشرده ماشین تزریق نیاز به هوای فشرده به میزان حداکثر 8 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع دارند بنابراین نیاز به یک کمپرسور 400 لیتری می باشد برق اضطراری به منظور تامین برق مورد نیاز قسمتی از فرایند تولید در مواقع قطع برق و جلوگیری از آسیب رسیدن به فرایند تولید، دیزال ژنراتوری برای تولید 80 کیلووات در طرح پیش بینی می گردد سیستم سرد کن آب مور

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

سیستم هوای فشرده

ماشین تزریق نیاز به هوای فشرده به میزان حداکثر 8 کیلوگرم بر سانتیمتر مربع دارند بنابراین نیاز به یک کمپرسور 400 لیتری می باشد.

برق اضطراری

به منظور تامین برق مورد نیاز قسمتی از فرایند تولید در مواقع قطع برق و جلوگیری از آسیب رسیدن به فرایند تولید، دیزال ژنراتوری برای تولید 80 کیلووات در طرح پیش بینی می گردد.

سیستم سرد کن

آب مورد سیکل در خط تولید سرد شود که برای این منظور یک سیستم سرد کن مورد نیاز می باشد. سیستم سرد کن دارای پمپ آب برای گردش مجدد آب بوده و دارای 250 لیتری می باشد.

محاسبه نیروی انسانی مورد نیاز

کارائی هر سازمان تا حدود زیادی به مدیریت و کاربرد مؤثر منابع انسانی بستگی دارد. تعداد مشاغل و تنظیم شرح وظایف هر شغل در طبقات مختلف سازمان، از اصول اساسی تشکیلات یک واحد می باشد. مراحل اولیه طرح با برآورد نیروی انسانی و تعیین پست سازمانی همراه می باشد که این موارد براساس مشخصات و ویژگیهای فنی و تکنولوژی صنعت، ظرفیت واحد و برنامه تولید ذیلاً به تفکیک برآورد می گردد.

برآورد پرسنل تولیدی

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : تحقیق درباره سایر تاسیسات , تحقیق سایر تاسیسات , مقاله درباره سایر تاسیسات , سایر تاسیسات , تحقیق در مورد سایر تاسیسات , دانلود تحقیق درباره سایر تاسیسات , دانلود مقاله درباره سایر تاسیسات

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر