امروز: جمعه 28 دی 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود پاورپوینت اكالیپتوس و خواص درمانی

دانلود پاورپوینت اكالیپتوس و خواص درمانی دسته: پاورپوینت
بازدید: 2 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 1719 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 23

در استرالیا بیش از 600 گونه اوكالیپتوس دارد و از نظر پوشش گیاهی و درختی بسیار غنی است بطوریكه در حدود 90% درختان منطقه را اكالیپتوس و واریته‌ها تشكیل می‌دهند

قیمت فایل فقط 8,250 تومان

خرید

رویشگاه اصلی اكالیپتوسهای جهان قاره استرالیاست. این قاره از نظر آب و هوایی، خشك و موطن گونه‌های خشكی پسند به شمار می‌رود. دانه اوكالیپتوس را در سال 1875 به اروپا آوردند و در اسپانیا، جنوب فرانسه و در الجزایر آن را كاشتند و كشت آن بزودی تعمیم یافته و سراسر این كشورها را پر از درخت اوكالیپتوس كرد.

در استرالیا بیش از 600 گونه دارد و از نظر پوشش گیاهی و درختی بسیار غنی است. بطوریكه در حدود 90% درختان منطقه را اكالیپتوس و واریته‌ها تشكیل می‌دهند.

گونه‌های این جنس از نواحی استوایی گرفته تا گرمسیری و نیمه گرمسیری و آب و هوای نیمه خشك و مدیترانه‌ای، هم از سطح دریا گرفته تا ارتفاع 4000 متری و روی خاكهای بسیار متنوع می رویند. در حدود 40 گونه از این جنس در خارج از محیط جغرافیایی خود، بطور گسترده ای پراكنده شده‌اند. جنگلهای اكالیپتوس از نظر طبقه‌بندی جهانی جزء جنگلهای پهن برگ همیشه سبز میانی هستند. كشورهای نظیر برزیل و آرژانتین در حال حاضر بیشترین سطوح جنگلكاری خود را به اكالیپتوس اختصاص دادند.

سوابق كشت اكالیپتوس در ایران:

...

گیاهشناسی اوكالیپتوس

...

گونه‌های رایج در ایران:

1- گونه Eucalyptus camaldulensis

2- Eucalyptus globulus Labill

3- Eucalyptus microtheca

قیمت فایل فقط 8,250 تومان

خرید

برچسب ها : پاورپوینت اكالیپتوس و خواص درمانی , خواص درمانی اكالیپتوس , درخت اوكالیپتوس , گیاهشناسی اوكالیپتوس , گونه های رایج اوكالیپتوس در ایران

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر